Site icon Bulmacada

Zambakgillerden, soğanından ilaç olarak yararlanılan bir takım maddeler elde edilen bir bitki Bulmacada Nedir?

Zambakgillerden, soğanından ilaç olarak yararlanılan bir takım maddeler elde edilen bir bitki Bulmacada Nedir?

Zambakgillerden, soğanından ilaç olarak yararlanılan bir takım maddeler elde edilen bir bitki bulmaca sorusunun anlamı ve cevabı için sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  Bulmaca sözlüğü, bulmacada, çengel bulmacada, kare bulmacada, bulmaca soruları, bilmece soruları, posta gazetesi bulmacaları, hürriyet gazetesi, posta gazetesi bulmaca çöz, habertürk bulmaca, kelime bulmaca, sözcük avı, zeka bulmacalarında sorulan tüm soruların cevapları sitemizde yer almaktadır.

  Zambakgillerden, soğanından ilaç olarak yararlanılan bir takım maddeler elde edilen bir bitki Bulmaca cevabı

   Bulmaca sorusunun cevabı ve anlamı aşağıdadır.

   Bulmaca sorusu Zambakgillerden, soğanından ilaç olarak yararlanılan bir takım maddeler elde edilen bir bitki bulmaca cevabı ADASOĞANI

   Kare ve Çengel Bulmaca Nedir?

    KARE BULMACA NEDİR? NASIL OYNANIR?

    Kare bulmaca, çeşitli konularda soruların cevaplarının kare veya dikdörtgen şeklindeki bir tablodaki boş karelerden her birine bir harf yazılması suretiyle çözüldüğü bir bulmaca türüdür. Cevaplar soldan sağa olabileceği gibi yukarıdan aşağıya olacak şekilde de tabloya yerleştirilir.

    ÇENGEL BULMACA NEDİR? NASIL OYNANIR

    Çengel bulmaca, çeşitli konularda soruların cevaplarının kare veya dikdörtgen şeklindeki bir tablodaki boş karelerden her birine bir harf yazılması suretiyle çözüldüğü bir bulmaca türüdür. Kare bulmacadan farkı soruların bulmaca içindeki karelerde yazılı olmasıdır. Sorunun soldan sağa mı yoksa yukarıdan aşağıya mı doğru cevaplanması gerektiği çengelli bir ok ile gösterilmektedir.

    Kare bulmacadan bir diğer farkı ise , çengel bulmacada resimler de kullanılabilir. Genellikle "resimdeki ünlü kimdir" sorusu sorulur ve bu soruya doğru cevabı yazmanız beklenir. Çengel bulmaca Hürriyet gazetesi, Posta Gazetesi Çengel Bulmaca ve Habertürk Çengel Bulmaca olarak popülerdir.

    Zambakgillerden, soğanından ilaç olarak yararlanılan bir takım maddeler elde edilen bir bitki Bulmaca Anlami

     Daha fazla bulmaca sorusuna ait cevap için linke tıklayınız.

     Bulmaca severler bizi takip edebilirsiniz.

     Exit mobile version